Nabídka bytů

Byt 609/11
4+kk
109,7 m²
Byt 609/12
4+kk
107,6 m²

Stáhněte si

Booklet

Všechny byty prodány

Představujeme Vám projekt dvou půdních bytů v ulici Svatoslavova 609/5, který je naší srdeční záležitostí. Od počátku nás okouzluje poloha samotného domu se secesními motivy, který má i v interiéru co nabídnout. Jeho umístění mezi parky a u vilové čtvrti znamená, že každý den procházíte zelenou částí města s bonusem skvělého výhledu na Grébovku, což zaručuje klid a krásnou panoramu přímo v srdci jinak živoucího města. A právě svojí lokací mezi parkem na Náměstí Generála Kutlvašra s fontánou zasazenou ve svahu tvořenou dvěma jezírky, kde z horní voda přepadává přes zaoblenou desku s „česly“ do spodní a parkem při ulicí Pod Vilami nabízí tento dům nejenom jedinečný estetický zážitek, ale také spojení s přírodou a klidným prostředím.

Tento dům nejenomže je velmi důkladně zrekonstruován s památkářským akcentem, ale také spojuje tendence historické secesní architektury s výhodami moderního bydlení. Je to spojení historie s pohodlím. Jeho charakteristický styl spojuje graciézní prvky secese s funkcionalitou a komfortem, který dnešní život vyžaduje.

Každý ze dvou bytů, dispozičně totožných, ale zrcadlově obrácených, představuje dvoupodlažní 4-pokojový loftový prostor s terasou a sklepem. Byt 109/11 má velikost 109,7m2, byt 109/12 má velikost 107,6m2. Mají výhled z obývacího pokoje a z terasy na historickou část Prahy s parkem Grébovka a druhým směrem do parku při ulicí Pod Vilami. Přístupné jsou panoramatickým výtahem s výhledem. Byty zachovávají části krovu a pohledového cihelného zdiva. Jsou vybaveny klimatizací a vytápění je zajištěno vlastním úsporným kondenzačním kotlem. Dispozičně jsou řešeny jako dvouúrovňové, kde v nižší úrovni se nachází vstupní hala se šatnou, obývací pokoj s kuchyní, koupelna a dva pokoje. Ve vyšší úrovni je situován ateliér / rodičovská ložnice s prostorovou vanou, další místností WC s umyvadlem a komorou. Možností je wellness (sauna).

Souhrnné údaje:
Typ stavby: Cihlový dům z roku 1912
Stav nemovitosti: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: Klidná část obce s obývacím pokojem do vnitrobloku
Podlaží: 6. podlaží (galerie 7. podlaží)
Terasa: ano
Sklep: ano
Výtah: ano

Voda: Dálkový vodovod
Topení: Bytový kotel plynový s radiátory
Odpad: Veřejná kanalizace
Telekomunikace: Internetový rozvod: Cetin, Vodafone, Mecom
Elektřina: 230V, 400V
Veřejná doprava: MHD – tramvaj, metro C
Energetická náročnost nemovitosti: Třída B – Velmi úsporná podle vyhlášky č. 264/2020 Sb. o energetické náročnosti budov
Vybavení: zařízená koupelna

Cena bytu 109/11 činí 17 749 000 Kč, bytu 109/12 činí 17 549 000 Kč.