Nabídka bytů

Byt 609/11
4+kk
109,7 m²
Byt 609/12
4+kk
107,6 m²

Stáhněte si

Booklet

Dům se nachází na adrese Svatoslavova 609/5, Nusle, 140 00 Praha 4, na pozemku s parc. č. 604, k.ú. Nusle. Možnost garáže je pouhé 3 minuty.

Umístění tohoto domu mezi parky a na úpatí vilové čtvrti znamená každodenní procházku zeleným ostrovem uvnitř živého města. Díky lokaci si denně můžete užívat nadhledového výhledu na Grébovku (Havlíčkovy sady) a okolí noblesních starých Vršovic, což přináší
neopakovatelnou panoramu. Dům je zajímavě umístěn mezi parkem na Náměstí Generála Kutlvašra s fontánou a dvěma jezírky, kde voda přepadává přes zaoblenou desku s „česly“ do spodní části, a parkem při ulici Pod Vilami. To vše nabízí nejenom estetický zážitek, ale také spojení s přírodou a klidným prostředím.

K bytu je možné zajistit garážové stání v ceně 1 mil CZK a průjezdné šíři vrat 225 cm v docházkové vzdálenosti 3 minuty. Je to výborná možnost pro všechny ty, kteří chtějí mít své auto celoročně chráněné před povětrností, případně zajistit si pohodlné dobíjení svého elektromobilu. V případě parkování na ulici před domem je dobrou zprávou fakt, že lokalita svojí řitší zástavbou nabízí bezproblémové parkování v rámci městských zón.

V blízkém okolí se nachází bezpočet kaváren, restaurací, obchodů a služeb a stejně je tomu s občanskou vybaveností, např. školami. Za zmínku stojí Dhaba Beas, oblíbená vegetariánská restaurace nejen na indický způsob, nebo legendární Zelenkova cukrárna. Z veřejné dopravy je metro, trasa C přístupná okolo 10min pěší chůzí (Vyšehrad nebo Pražského povstání), tramvaj 3 minuty.

V protilehlém svahu, kam je výhled z obývacího pokoje s terasou jak je zmíněno výše, se nachází park Grébovka v novorenesančním pojetí staveb s výměrou 11hektarů, z toho 1,7hektarů zabírá vinice. V areálu parku se nachází Gröbeho vila, Pavilon, vinice s Viničním altánem, Grotta a usedlosti Horní a Dolní Landhauska a vinný sklep. Celý tento komplex tvoří panorama při posezení na sedačce v obývacím pokoji nebo na terase.