Nabídka bytů

Byt 609/11
4+kk
109,7 m²
Byt 609/12
4+kk
107,6 m²

Stáhněte si

Booklet

Všechny byty prodány

V našich projektech klademe důraz na architektonické působení interiéru, což je patrné z našich předchozích realizací, které můžete vidět třeba zde. Samozřejmostí je přiznaný krov a další materiály, které jsou původní či nové a tvoří nosnou část bytu. V případě bytů Svatoslavova je to pohledové zdivo na štítových zdech či na komíně nebo ocelové nosníky podepírající galerii. Prostorově je byt členěn v duchu Raumplanu (doslova „prostorový plán“) původně použitý Adolfem Loosem např. v Müllerově vile. O aplikaci v našem projektu si můžete více dozvědět zde. Kromě gradace a materiálového řešení je nedílnou součástí působení prostoru i vybavení a použité standardy na funkční prvky v bytě.

Podlahy jsou řešeny jako keramické v místnostech s mokrým provozem – dlažba kalibrovaná Atlas Concorde DWELL Gray 600x600mm. Součástí vybavení jsou i obklady v designové kompatibilitě s dlažbou. U obytných místností je volena dřevěná podlaha s velkoformátovými rozměry dřevěných dílců 260 x 2200 mm, Clear oil, free of knots and sapwood, Select, 4 sides bevels podtrhující komfort bytu. Tato koncepce příjemnějšího většího měřítka se odráží i třeba ve větších plochách přiznaného zdiva štítových zdí (nejvyšší úroveň čítá 3,7m), které umožňují umístění velkoformátových uměleckých předmětů, využití prostorového osvětlení nebo popnutí rostlinami v atypickém rozsahu.

Součást vybavení bytu je prosklená příčka oddělující galerijní prostor ateliéru od nižší úrovně obývacího pokoje v rámujícím antracitovým profilu, včetně dveří z chodby do ateliéru. Obdobné budou dveře v nižší úrovně mezi vstupní halou a obývacím pokojem rozměrů 1300x2200mm – prosklené pojezdové na horní kolejnici, orámované antracitovou lištou. Další posuvné dveře oddělují klidovou část bytu s ložnicemi (dětskými pokoji) rozměrů 1150x2200mm.

Na galerii je součástí dodávky volně stojící vana rozměrů 170x80cm, bílá, přepad chromový se stojanovou baterií Grohe Essence – chrom s hlavicí Euphoria Cosmopolitan Stick. Vyniká technologiemi GROHE SpeedClean, GROHE StarLight, jež povrchy zároveň chrání před mechanickým poškozením a usazováním nečistot. Údržba je tedy snadná a rychlá. Zakončení výtokové trubice/perlátoru je nastavitelné. Přesné a jemné ovládání páky nabízí keramická kartuše s technologií GROHE SilkMove. Pro sprchování můžete zvolit příjemný vodní proud ROHE Normal anebo silný režim pro intenzivní dojem. Celá tato sestava s vanou je umístěná vedle okna 1,6×1,6m s mléčnou fólií (nebo bez) pro příjemný relaxační pocit koupele.

Vypínače v bytě jsou značky ABB, model Swing L, jasně bílá / světle šedá, zásuvky: ABB Swing L jasně bílá / světle šedá.

Interiérové dveře jsou použité obložkové, typ Sapeli, křídlo Elegant Komfort M10, zárubne Obtus, CPL šedá, kování: Sapeli Intro, Nerez

Byt bude napojen na domovní média: zemní plyn, pitná voda, kanalizace, elektrické energie, internet (více poskytovatelů), domácí videotelefon a vrátný. Dále bude vytápěn kondenzačním kotlem s vysoce výkonným výměníkem tepla Junkers Bosch Condens GC 2300iW 24P o výkonu 25,0kW, vč. zásobníku TUV WST 120-5O (116 litrů). Rozvod po bytě bude skrytý s vyvedením do otopných těles, např. topné lavice Korado Koraline LV 15/18-900, barva černá. Ovládání systému bude pomocí JUNKERS Ekvitermní regulace CW 100, která neposkytuje pouze nejvyšší tepelný komfort při nejmenší možné spotřebě energie, ale plynové kotle Junkers lze s jeho pomocí velice snadno zkombinovat se solárním systémem.

Součástí bytu je sklepní kóje situovaná v 1.NP domu. Vyvedení pro svítidla je zakončeno světelným zdrojem.